Budowa i implementacja technologii analitycznych dla aplikacji mobilnych: Firebase, Appsflyer, Facebook SDK

Z myślą o potrzebach i wyzwaniach firm posiadających lub wdrażających aplikację mobilną oferujemy kompleksową analitykę w aplikacjach, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzia Appsflyer.

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że skutecznie zajmiemy się wszystkimi elementami analityki w Twojej aplikacji i pomożemy rozwijać Twój produkt. Pomożemy Ci skutecznie wdrożyć dedykowane narzędzia analityczne, dzięki którym uzyskasz możliwość analizy danych związanych z użytkownikami, ich zachowaniami podczas używania Twojej aplikacji, ścieżki konwersji oraz lejka sprzedażowego.

Oto kilka z najpopularniejszych na rynku analitycznym narzędzi, dzięki którym otrzymasz możliwość zbierania danych i wykorzystania ich w procesie optymalizacji Twojej aplikacji. Zadbasz o przyjemne doświadczenia użytkowników, co zachęci ich do częstszego korzystania z aplikacji, a to w ostateczności przełoży się na wzrost LTV (life time value, czyli ocenę wartości klienta w czasie).

Pakiet obsługi klienta i zaangażowania, oparty na niezawodnym silniku głębokiego linkowania, umożliwia tworzenie spersonalizowanych podróży, które zwiększają liczbę konwersji i zwrot z doświadczenia (ROX - wskaźnik, który pozwala zbadać, w jaki sposób konsumenci wchodzą w interakcje z marką i zmierzyć, w jaki sposób inwestycje w doświadczenia klientów wpływają na wyniki finansowe).

Facebook Analytics zawiera kilka przydatnych featerów, jak np:

W AppMore pomożemy Ci określić, które narzędzia analityczne powinieneś wdrożyć do swojej aplikacji, by móc skutecznie ją ulepszać, a co za tym idzie, osiągać lepsze rezultaty na wszystkich płaszczyznach. Dopasujemy plan działania do Twojej strategii marketingowej, a podczas konsultacji odpowiemy na wszelkie pytania, bądź wątpliwości, które się pojawią.