Budowa strategii wzrostu dla aplikacji mobilnych (growth consulting)

Poznaj skuteczne sposoby na zwiększenie konwersji wewnątrz aplikacji mobilnej. Dowiedz się, jak przeprowadzić analizę danych oraz popraw organiczną widoczność aplikacji w storach.

Potrzebujesz strategii wzrostu dla swojej aplikacji mobilnej? Pozyskujesz już użytkowników, ale nie masz problem z ich konwersją? Chcesz zwiększyć retencję lub częstotliwość użytkowania aplikacji? Chciałbyś zwiększyć uzyskiwane przychody z jednego użytkownika (LTV)? Masz problem z organiczną widocznością i chcesz zoptymalizować ASO? Twoje dane analityczne nie pozwalają na wyprowadzenie wniosków? Pomożemy Tobie w zaplanowaniu, implementacji i wdrożeniu planu marketingowego dla aplikacji, który zrealizuje Twoje cele.

Audyt wzrostu dla aplikacji

Przeprowadzimy kompleksowy przegląd Twojej obecnej strategii aplikacji mobilnej w taki sposób, aby osiągnąć założone cele. Audyt może mieć charakter warsztatów online, gdzie nasz zespół ekspertów przeprowadzi wywiad, dostarczy analizę oraz wyprowadzi wnioski gotowe do wdrożenia. Pomożemy połączyć Twoje strategiczne cele biznesowe z celami związanymi z aplikacją mobilną. Znajdziemy tzw. sweet spots i obszary, które możemy zoptymalizować priorytetowo, aby względnie szybko widoczne były rezultaty optymalizacji. Połączymy dane biznesowe, mediowe, komunikacyjne i analityczne w taki sposób, aby razem stanowiły jedną, spójną wizję, za którą będą stały rekomendacje i plan działań. Zadbamy, aby wszystkie wnioski były oparte o dane, a wdrożona analityka prezentowała dane w taki sposób, aby podejmowane decyzje były sprawdzone i trafne.

Audyt strategii marketingowej aplikacji

Dostarczymy Tobie pełen audyt strategii marketingowej aplikacji, w której odnajdziesz takie elementy jak:

Dzięki audytowi marketingu aplikacji mobilnej odnajdziemy luki i ustalimy priorytety, aby poprawić efektywność działań marketingowych. Dostarczymy Ci przegląd technologii rynkowych, a także rekomendacje narzędzi. Skoncentrujemy się na kluczowych elementach budowania solidnej strategii marketingu aplikacji, takich jak analityka danych, automatyzacja, trafne dotarcie do grup docelowych, eksperymenty oraz komunikacja z obecnymi użytkownikami. Sprawimy, że działania marketingowe będą jasne, przejrzyste, policzalne i podane w taki sposób, aby prowadziły bezpośrednio do decyzji biznesowych.

Wsparcie przy launchu aplikacji

Premiera aplikacji mobilnej to kluczowy moment w cyklu życia. Przygotujemy plan dostosowany do tego momentu w taki sposób, abyś maksymalnie go wykorzystał. Zadbamy o PR, materiały video, influencerów i kampanię launchową w taki sposób, aby uzyskać efekt “WOW”. Zweryfikujemy wdrożenia analityczne, przygotujemy audyt App Store Optimization, zadbamy o ciekawe i inspirujące opisy do sklepów z aplikacjami. Przetestujemy działanie aplikacji i wskażemy błędy w audycie UX.

Przed premierą wykonamy dogłębną analizę rynku, powiemy o szansach i zagrożeniach, przeprowadzimy testowe kampanie na wybranych rynkach zagranicznych tzw. soft-launch aplikacji mobilnej. Zaprojektujemy także cele mediowe, dobierzemy wskaźniki do śledzenia użytkownika, a także wdrożymy niezbędne technologie.

Skontaktuj się z nami i powiedz nam co chciałbyś osiągnąć w fazie premiery aplikacji, a przygotujemy dostosowany dla Ciebie plan!

Konsultacje 1:1

Wiemy, że marketing aplikacji jest bardzo złożony i czasami wymaga indywidualnych sesji, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Wybierz konsultacje z naszymi zespołami: analitycznym, mediowym, strategicznym lub socialowym, aby uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania. Znajdziemy odpowiedź na każde wyzwanie mobilne związane z aplikacjami. Skorzystaj z naszych konsultacji indywidualnych 1:1 lub wybierz pakiet szkoleń dostosowanych do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz szkolenia dla zespołu? Nie ma problemu, dostosujemy plan do Twoich wymagań. Jesteś nowy w marketingu aplikacji mobilnych? Obserwuj nasze kanały social media, regularnie organizujemy bezpłatne webinary, publikujemy poradniki oraz piszemy treści, które pomogą Ci szybko poznać tajniki marketingu aplikacji.