Szkolenia analityczne z aplikacji mobilnych: Firebase, Appsflyer

Rozwiń swoją wiedzę z zakresu analityki aplikacji mobilnych dzięki szkoleniom oferowanym przez App&More.

Analityka aplikacji mobilnych znacząco różni się od jej webowego odpowiednika. Jest znacznie bardziej złożona, a pod uwagę brane są czynniki, które nie funkcjonują w świecie zwyczajnej analityki, która ma zastosowanie w codziennej praktyce osób analizujących dane.

W AppMore oferujemy szkolenia analityczne, dzięki którym poznasz możliwości analizy danych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem dedykowanych do tego narzędzi, a także nauczysz się, w jaki sposób patrzeć na pozyskane dane, odczytywać je i za ich pomocą optymalizować działanie Twojej aplikacji.

Czego możesz spodziewać się po szkoleniach analitycznych w AppMore:

Oferujemy szkolenia z analityki aplikacji mobilnych zarówno stacjonarne, jak i online.

Nasze szkolenia z zakresu analityki mobilnej uwzględniają przede wszystkim technologie:

Szkolenia zawierają zarówno teoretyczną bazę, jak i praktyczne ćwiczenia polegające na wdrażaniu zmian pod czujnym okiem szkoleniowca. Dzięki doświadczonemu specjaliście przekonasz się, jak proste może być tworzenie list odbiorców oraz czym różnią się lejki w aplikacjach od typowych lejków sprzedażowych.

Dogłębnie poznasz znaczenie retencji użytkowników w aplikacji oraz dowiesz się, na ile priorytetowe jest to zagadnienie w przypadku aplikacji i jej użytkowników. Nauczymy Cię o Cloud Messaging, czyli sposobie na docieranie do użytkowników, którzy zainstalowali Twoją aplikację oraz o różnicach między notyfikacjami PUSH a in-app messaging.

Przekażemy Ci wiedzę o tym, jak tworzyć spersonalizowane ścieżki, które zwiększają liczbę konwersji i zwrot z doświadczenia (ROX - wskaźnik, który pozwala zbadać, w jaki sposób konsumenci wchodzą w interakcje z marką i zmierzyć, w jaki sposób inwestycje w doświadczenia klientów wpływają na wyniki finansowe).

Nauczysz się jak przygotować dobry plan promocji, zrozumiesz znaczenie metryk, które powinieneś analizować oraz poznasz proces przekładania analityki na biznes.

Miejsce szkolenia oraz ich dokładny zakres ustalamy indywidualnie - po tym, jak poznamy Twoje potrzeby oraz obecny stan wiedzy. Zaproponujemy uszyty na miarę proces szkoleniowy, dzięki któremu będziesz miał pewność, że nauczysz się o zagadnieniach, których faktycznie potrzebujesz i z których w przyszłości na pewno skorzystasz. Szkolenia mogą odbywać się online, lub w ustalonym miejscu na żywo.